Kalhoty a šortky Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 430,00 Kč

  Stylové dámské tříčtvrteční kalhoty se členícími švy do tvaru L. Kapsy: 2 klínové kapsy do tvaru L v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem anebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Další vlastnosti: ve spodní části...

  430,00 Kč
 • 380,00 Kč

  Dlouhé dámské kalhoty klasického střihu. Kapsy: 2 klínové kapsy v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem anebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 101 cm, kroková délka - cca 82 cm...

  380,00 Kč
 • 380,00 Kč

  Tříčtvrteční dámské kalhoty klasického střihu. Kapsy: 2 klínové kapsy v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem nebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Další vlastnosti: krátký rozparek v bočním švu Doplňující rozměr:...

  380,00 Kč
 • 360,00 Kč

  Dámské šortky klasického střihu. Kapsy: 2 klínové kapsy v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem nebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 46 cm (jak se správně změřit?)

  360,00 Kč
 • 450,00 Kč

  Dámské kalhoty s rovným členícím švem v předním dílu. Kapsy: 2 lištové kapsy v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 102 cm, kroková délka - cca 82 cm (jak se správně změřit?)

  450,00 Kč
 • 400,00 Kč

  Tříčtvrteční dámské kalhoty s rovným členícím švem v předním dílu. Kapsy: 2 lištové kapsy v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 68 cm (jak se správně změřit?)

  400,00 Kč
 • 400,00 Kč

  Dámské šortky s rovným členícím švem v předním dílu. Kapsy: 2 lištové kapsy v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 45 cm (jak se správně změřit?)

  400,00 Kč
 • 450,00 Kč

  Pohodlné dámské kalhoty s gumou a šňůrkou v pase. Kapsy: 2 klínové kapsy s ozdobným štepováním v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu a šňůrkou na dotažení Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 101 cm, kroková délka - cca 82 cm (jak se správně změřit?)

  450,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek