Kalhoty a šortky Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
 • 530,00 Kč

  Stylové dámské tříčtvrteční kalhoty se členícími švy do tvaru L. Kapsy: 2 klínové kapsy do tvaru L v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem anebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Další vlastnosti: ve spodní části...

  530,00 Kč
 • 480,00 Kč

  Dlouhé dámské kalhoty klasického střihu. Kapsy: 2 klínové kapsy v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem anebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 101 cm, kroková délka - cca 82 cm...

  480,00 Kč
 • 460,00 Kč

  Tříčtvrteční dámské kalhoty klasického střihu. Kapsy: 2 klínové kapsy v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem nebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Další vlastnosti: krátký rozparek v bočním švu Doplňující rozměr:...

  460,00 Kč
 • 420,00 Kč

  Dámské šortky klasického střihu. Kapsy: 2 klínové kapsy v předním dílu Pas: mírně snížený, všitý do tvarového pásku. nabízíme varianty buď pouze s hladkým páskem nebo s gumou v zadním dílu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 46 cm (jak se správně změřit?)

  420,00 Kč
 • 550,00 Kč

  Dámské kalhoty s rovným členícím švem v předním dílu. Kapsy: 2 lištové kapsy v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 102 cm, kroková délka - cca 82 cm (jak se správně změřit?)

  550,00 Kč
 • 500,00 Kč

  Tříčtvrteční dámské kalhoty s rovným členícím švem v předním dílu. Kapsy: 2 lištové kapsy v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 68 cm (jak se správně změřit?)

  500,00 Kč
 • 480,00 Kč

  Dámské šortky s rovným členícím švem v předním dílu. Kapsy: 2 lištové kapsy v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 45 cm (jak se správně změřit?)

  480,00 Kč
 • 520,00 Kč

  Pohodlné dámské kalhoty s gumou a šňůrkou v pase. Kapsy: 2 klínové kapsy s ozdobným štepováním v předním dílu Pas: s širokou gumou po celém obvodu a šňůrkou na dotažení Materiál: výrobek nabízíme ve všech dostupných materiálech (více o našich materiálech) Doplňující rozměr: boční délka - cca 101 cm, kroková délka - cca 82 cm (jak se správně změřit?)

  520,00 Kč
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek