Všeobecné obchodní podmínky


Úvodní ustanovení

Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí těmito obchodními podmínkami. Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony České republiky – §1751 zákona č.89/2012 Občanského zákoníku a Zákonem na ochranu spotřebitele č.634/1992 Sb. ve znění příslušných norem.

Provozovatel:
ing. Pavlína Lukešová
Vlčí Pole 44
Dolní Bousov
294 04

Zákazníkem je každý návštěvník internetových stránek provozovatele, který uskutečnil řádně vyplněnou internetovou objednávku.


Objednání zboží

Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením řádně vyplněné objednávky ze strany prodávajícího emailem. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Zboží je možné objednávat v jakémkoliv množství. Doba dodání je individuální podle objednaného množství výrobků. Zboží je dodáváno formou dobírky, pokud není dojednáno jinak. Kupující může zrušit objednávku do 24 hodin od objednání, pozdější zrušení objednávky není možné.

Prodávající může zrušit nebo odmítnout objednávku v případě nemožnosti splnit požadavky zákazníka.


Dodací a platební podmínky

Běžné objednávky dodáváme do 14 dnů po obdržení objednávky nebo po vzájemné dohodě. Nadstandardní objednávky (vyšití loga, úpravy oděvů dle konkrétních rozměrů) po vzájemné dohodě.

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty a to Cenným balíkem dle přepravního řádu České pošty. Zásilka je doručena na dodací adresu kupujícího (nemusí být shodná s fakturační adresou). Ke každé zásilce je účtováno poštovné a balné ve výši 150,- Kč.

Nejsme plátci DPH. Přijímáme platby v hotovosti při převzetí objednaného zboží dobírkou anebo bankovním převodem na náš účet. V případě převodu expedujeme objednávku až po připsání platby na náš účet.


Reklamace, vrácení a výměna zboží

Na zboží je poskytnuta záruka 2 roky. Reklamované zboží je nutno zaslat spolu s kopií prodejního dokladu poštou, a to doporučeně na adresu:

ing. Pavlína Lukešová
Vlčí Pole 44
Dolní Bousov
294 04

Zákazník má právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodů a to do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží (nenošené, neprané, nepoškozené, v původním obale) zašle s kopií prodejního dokladu na vlastní náklady na adresu provozovatele. Podací lístek uschová. Peníze mu budou vráceny do 14 dnů po obdržení vráceného zboží bezhotovostním převodem na účet zákazníka.

Nabízíme možnost výměny zboží za jinou velikost a to do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží k výměně zašlete doporučeně na adresu provozovatele s kopií prodejního dokladu. Uschovejte podací lístek. Výměna velikosti bude provedena ve stejné ceně a bez změny účetních dokladů. Přiložený účetní doklad Vám vrátíme s novou zásilkou. Při zaslání vyměněného zboží hradí poštovné a balné zákazník.


Závěrečná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 25.2.2011 a provozovatel si vyhrazuje právo na jejich změnu bez udání důvodů.